0212-852-6465
0212 909 2554

TOPLU SMS ÜYELİĞİ

Kayıt, Hesap Aktivasyonu ve Ödeme İşlemleri ile ilgili açıklamalar aşağıdaki alanda belirtilmiştir.

Kolay Üyelik

 1. Ücretsiz Üyeliğin ardından belirtmiş olduğunuz Cep Telefonunuza SMS ile kullanıcı adınız ve şifreniz gönderilecektir.
 2. İlk girişinizde karşınıza "Üyelik Tamamlama Ekranı" gelir. Bu ekrandaki "*" işaretli bölümleri doldurmanız gerekmektedir.
 3. Hesabınıza sistem tarafından 10 SMS Hediye tanımlanır ve Toplu SMS gönderim panelimiz kullanımınıza açılır.
 4. Formu doldurduktan kısa bir süre sonra Destek Ekibimiz sizinle irtibata geçerek sistemi test edebilmeniz için gerekli tanımlamaları yapacaktır.

Hızlı Aktivasyon

 1. Aktivasyon ve Kurulum tamamen ÜCRETSİZDİR. Sadece almak istediğiniz Sms Paketinin ücretini ödersiniz.
 2. Sistemi kullanmaya karar verdiğinizde gerekli evrakları (Bireysel üyelikler için sözleşme,ikametgah ve kimlik; Ticari üyelikler için sözleşme, ikametgah, kimlik ve kullanılmak istenen SMS Başlığını destekleyen belge.); işleminizin hızlanması için, panelinizde bulunan Evrak Yükle menüsünden yükleyebilirsiniz.
  Ya da evraklarınızı evrak@vatansms.com mail adresine gönderebilirsiniz. (Bu işlem sizi evrak sırasına alır. Panelden yüklemeniz işlem sürenizi olumlu yönde etkileyecektir).
 3. Evraklar tarafımıza ulaştıktan sonra uygun başlıklar hesabınıza tanımlanır ve Destek Ekibimiz size işlemlerinizin tamamlandığına dair onay mesajını gönderir. SMS Başlığı tanımlama işlemleri tarafımızca yönlendirilecek olup; ayrıca sormak istediğini konularla ilgili bize iletişim kanallarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.

Ödeme ve SMS Paketi Tanımlama

 1. SMS Paketini kredi kartıyla almak isterseniz SMS Panelinde "Ödeme İşlemleri->Kredi Kartıyla Ödeme" menülerini kullanarak almak istediğiniz paketin ücretini yazıp çekim yapabilirsiniz. Sistem kredinizi otomatik yükleyecektir. (Ekibimize belirtmeden çekim yapmanız durumunda; en küçük paket birim fiyatı üzerinden hesaplanarak krediniz yüklenir. Bu yüzden 1000SMS haricindeki yüklemelerinizde ekibimize bildirmeyi lütfen unutmayınız.)
 2. Satın almak istediğiniz SMS Paketini Havale/EFT yoluyla almak için SMS Panelinizde "Ödeme İşlemleri->Banka Hesapları" menülerini kullanarak banka hesaplarımıza ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz paketin ücretini hesaplarımıza gönderdikten sonra yine aynı menüde "Ödeme Bildirimi" seçeneğini kullanarak Muhasebe Birimimize talebinizi iletebilirsiniz. Muhasebe Birimimiz ödemenizin hesaplarımıza yansımasının hemen ardından kredi yüklemenizi yapacaktır.

SMS Göndermeye Hazırsınız

 1. Almış olduğunuz kredilerin herhangi bir kullanım ömrü YOKTUR! SMS Panelinize artık dilediğiniz yerden bağlanabilir ve istediğiniz zaman sms gönderebilirsiniz.
 2. Aktivasyonun ardından evrakların asıllarını en kısa sürede kargo ile bize göndermeniz gerekmektedir. Ücretsiz kargo bilgisi size aktivasyon sırasında ayrıca iletilecektir.
 3. Sistem kullanımı ve her türlü soru ve sorunlarınız için bize iletişim kanallarımızla her zaman ulaşabilirsiniz.